Zühre Pardesü-Eşarp 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

20 Mayıs 2012

Zühre Pardesü, tesettür giyim markası olarak kaliteyi kendine refarans yapıp pardesüde evrensel kullanımı göz önünde tutarak koleksiyonlarını üretime sunmuştur. Genele hitap etmek büyük özveri ve emek ister. Zühre pardesü tesettürlü bayanlar arasında evrensel talep ve önerileri göz önünde bulundurarak büyük bir kitleye hizmet vermektedir.

 

2012 ilkbahar/Yaz Zühre Pardesü koleksiyonunda da çok iddialı tasarımları olmasada her tesettürlü bayanın kolaylıkla kullanabileceği ürünlere yer verdi. Renkler, kemer ve  düğme gibi ayrıntılar ile pardesüde farkını ortaya koydu. Şimdiye dek daha çok spor kıyafetlerde kullanılan kot kumaşı yani denim klasik giyim markalarınında koleksiyonlarında yer almaya başladı. İşte yaza damgasını vuracak denimi Zühre Pardesüde koleksiyonlarında klasik modellerde çok uyumlu bir şekilde kullanmış. Özellikle yaza uygun ince denim kumaşlarla hazırlanan pardesüler konforlu bir giyim vaat ediyor. Şehir hayatında ,yolculuklarda oldukça rahat bir kullanım sağlanıyor. Zühre tesettür markası aynı zamanda zühre eşarpları ilede güzel bir koleksiyonu tesettürlü hanımlara bu sezon sundu.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>