Tuğba&Venn 2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

20 Aralık 2012


Tuğba&Venn 2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda ;bordonun sıcaklığı ve yeşilin asaleti ile çok özgün tasarımlara yer verilmiş. 2013 kış sezonunun trend rengi bordoyu çok güzel ve kendine has ince detaylar ile kullanan tuğba&venn tesettür giyim markası, sezonun önde gelen koleksiyonları arasında.

Elbise ve pardesü ,hatta tesettür kaban modellerindede etek kısımlarını kloş süzülen bir model kullanmayı tercih etmiş. Aslında  bu seçimi ile renklerde yakaladığı asil duruşu tasarımdada yakalamayı başarmış.Uzun kloş etekler ile süzülen saray hanımefendisi görünümünun yanında siyahın renkler ile asil kombini gözleri bu sezonda kamaştırıyor.

Tüm bunların yanında tesettür giyimde hem şık hemde rahatlığı bir arada sunması ilede tuğba&venn markası hanımların vazgeçilmezleri arasında. Tesettür kaban modellerinde, iş hayatı okul hayatı olsun hanımların rahatlıkla kullanabileceği şık tasarımlara imza atmış.Camel ve beyaz rengin ağırlıkla kullanıldığı kabanlarda siyah yada kahverengi biyeler tasarımlara ayrı bir şıklık katmış.Ferace modellerinde ise siyah rengin dışına çıkarak farklı renk ve tasarımlar ile koleksiyonunu sunmakta.Markanın bu sezonda tesettür giyim koleksiyonu olarak sade ve şık tasarımları tercih ettiğini görüyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>