Tesettürün Vazgeçilmezi ‘Ferace Modelleri’

15 Ağustos 2015

Tesettür giyimde en çok rağbet gören ürünlerin başında ferace modelleri geliyor. Kullanımının rahat olması ve kombin yapması oldukça kolay olan feraceler,  hem günlük hayatın vazgeçilmezleri  hem de nişan düğün gibi özel günlerin kurtarıcıları olabiliyor. Dolayısıyla artık feraceler, tesettürlü hanımların tercihleri  arasında başı çekiyor ;)

ferace-modelleri-mevlana

Bunun farkında olan markalar da hiç boş durmayıp müşterilerine birçok ferace modeli sunuyor haliyle. Yarasa kollu feracelerden mevlana feracelere kadar  çeşit çeşit modelleri  ve renkleri ile her biri birbirinden güzel bir albeniye sahip koleksiyonlar .

ferace-modelleri-mevlana2

Tabi bu feracelerin kimisi bütçeye uygunken kimisi de bütçeyi biraz zorlayabiliyor.Bunun için tesettürlü hanımlara tavsiyem markaların sezon indirimleri ve kampanyalarını dört gözle takip etmeleri :) Böylece beğendikleri bir modeli uygun fiyata alabilirler.

ferace-modelleri-mevlana1

İnternetten ferace modelleri arayışına girenlerin imdadına ise alvina, suhneva.com  gibi markalar yetişiyor. Bu markalarda da modeller üzerinden rağbet sürüyor.

ferace-modelleri-yarasakol

Ferace modellerinde tesettürlü bayanların tercihleri arasında sade,şık görüntüsü ve kloşluğu ile mevlana model  feraceler ve kullanımı oldukça rahat olan yarasa kol feraceler  yer alıyor.

ferace-modelleri-yarasakol2

Tesettür giyim sitelerindeki ferace modellerinin renk renk desen desen oluşu bayanların bir modelde karar kılmasını bir hayli zorlaştırıyor. Bayanların alacakları model belliyken bile alışverişe çıktıklarında gördükleri model çokluğundan dolayı  bazen  kararsız kalabiliyorlar :)

ferace-modelleri-mevlana3

Son zamanlarda  tesettür giyim sektöründe aslında o kadar bilinçli bir tüketici varki; artık stil danışmanlarının ve markalarında tavsiyeleri ile olsun tesettürlü hanımlarımız kendine yakışanı biliyor ve tercih ediyor.

ferace-modelleri-mevlana4

Ee son söz olarak bize de tesettürlü hanımlara bu zor seçimlerinde kolaylık dilemek düşer efendim :)

Fatma Zehra G. yazdı.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>