Tesettürlü Kıyafetlerde Parlement Mavisinin Büyüsü

03 Temmuz 2012

Parlement mavisi, havanın kararmaya yüz tuttuğu anda denizin aldığı o büyülü renk… Gecenin asilliğini taşıyan renk… Gece mavisi.. Diğer adı ile saks mavi.. Bu rengi kullanabilmek gerçektende asaletli bir duruş ister. Son zamanlarda özellikle tesettür giyiminde oldukça fazla kullanılan parlement mavisi , şıklığı ve asaleti beraberinde getiriyor.

saks-elbise

Parlement mavisi şal eşarplar ile bayanlar gecenin o yıldızlı, pırıltılı gökyüzünü başlarına doluyor, parlement mavisi etekler ile havanın karardığı vakitte yansıyan renk ile denizi eteklerinde dalgalandırıyor.

saks-cicekli-elbise0

Tesettürlü kıyafet  kombinlerinde oldukça fazla kullanılan saks mavisi yani parlement mavisi tezat olan altın sarısı, beyaz yada kırmızı ile göz alıcı bir görünüm oluşturuyor. Özelliklede siyaha çok yakışan parlement mavisi ile kombin hazırlamak hanımlar için oldukça zevk verici.

 

 

4 Yorum

 1. aysekarahan

  07 Temmuz 2012 at 13:06

  bu kombin cok guzel

 2. seyma

  05 Ekim 2012 at 13:07

  fiyatlar nasil yazmiyorda

 3. Dildar

  13 Ocak 2013 at 13:42

  Uyum süper beğendim…

 4. Ece

  17 Şubat 2013 at 06:48

  Bunlar hangı markanın urunu nerde bulabılırız ozellıkle ceket ve canta

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>