Tesettürlü Elbise Modelleri

21 Haziran 2012

Bayanlar kıyefet seçimlerinde şıklığın yanında herzaman rahatlığınıda tercih ederler. Tesettürlü giyim modellerinde ise genelde çok parça vardır ; eteği, gömleği olsun birde bunun üzerine ceket yada pardesü ,eşarp vs. derken parçalar çoğalır. Ve hepsi ayrı bir seçim demektir rengi nasıl olsun modeli nasıl olsun acaba kullanımı rahat mı birde bu parçaları güzel taşıyabilmek gerek. Tüm bunları düşünmekten bir bayan rahatlığını unutur ve kendini kurulmuş bir robot modunda hisseder. Aman çok hareket etmiyim ceketimin modeli güzel durmaz düğmeleri açılabilir , kolumu masada bardağı almak için fazla uzatmıyım bileğim açılır, başımı çok oynatamam eşarbım bozulur vs vs.. :) gibi bir çok huzursuzluklar. İşte tesettürlü bayanların imdadına bu durumlarda elbiseler yetişiyor. Tek parça olan tesettürlü elbiseler bayanlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen tesettürlü elbise modelleri düz renk bir şal eşarp ile kolaylıkla kombinlenebiliyor.

Belden kemerli tesettürlü elbise modelleri ve çift renk ile tasarlanan elbiselerde son yılların trendi . Tesettür giyimindeki yapılacak tercihlerden belkide en güzel ve pratik seçimlerden biri olan tesettürlü elbise modelleri ile kapalı bayanlar artık daha şık ve zarifler.

 

Bir Yorum

  1. aysekarahan

    07 Temmuz 2012 at 12:56

    hepsi cok guzel ama fiyatlari yazmiyor nasil ulasa biliriz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>