Tesettür Modasında Blogger Tasarımları

31 Temmuz 2012

Tesettür modası dendiğinde çokta sıcak durmayan bu kavram aslında yok sayılmayacak kadar var olan birşey. Tüm bayanlar modayı takip ederler , tesettürlü olsun yada olmasın bu durumu değiştirmez.

Yalnız tesettür modasının şöyle bir farkı olmalı , modadan esinlenmeli yani modayı tesettüre harmanlayabilmeli bunun aksine tesettürü modaya uydurmaya çalışılmamalı.Tesettürden uzaklaşan bir  moda tasarımıda tesettür giyimi çok temsil edemez.

İşte tesettür modasını güzel temsil eden isimlerden biride özel tasarımları ile “aybikestil.blogspot.com ” .  Aybike Şimşek güzel sanatların  grafik bölümünden mezun . Kendi alanında belli bir süre çalışmış fakat içindeki moda sevgisinin dürtülerine karşılıksız kalamayıp ufaktan tasarımlar yapmaya başlamış :) Takı tasarımı derken bunu yaka, şal tasarımları izlemiş ve gittikçe genişleyen tasarım yelpazesinde aksesuarla başlayan serüvenin yerini kıyafet tasarımları almaya başlamış.

Tasarımlarını blogunda paylaşan blogger ,  tesettür giyimde oldukça değişik ve çeşitli kıyafet koleksiyonları sunumu ile artık markalaşma yolunda .

Aynı zamanda hazırladığı kombin tasarımları ile stil önerilerinde bulunan Aybike Şimşek şimdilerde bir derginin stil editörlüğünüde yapıyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>