Tesettür Moda da Blogger Görüşleri

15 Ağustos 2012

Tesettür giyim ve moda bir araya gelmesi imkansız gibi gözüksede aslında öyle değil. Moda, en çok talep edilen ise neden böyle bi güzellik tesettürde de yer almasınki. Fakat her işin bir usulü olduğu gibi modayı tesettüre harmanlamanında bir usulü elbet vardır. Usulsüz vusül olmaz..Usulüne göre yapıldığı takdirde tesettür moda gayet amacına uygun bir mecra olabilir.

Moda ile ilgili tesettür giyimde de tasarımlar, koleksiyonlar , markalar, tanıtım mecraları ve daha bir çok şeyin yanında kişisel fakat özgün blog  yazılarıda artık yer almaya başladı. Bu bloggerlardan bir taneside ; biritesetturdemodamidedi.blogspot

Blogunda giyim , yemek mekanları, aksesuar , trend olanlar vs.  gibi bir çok şey hakkında bilgi veren blogger tesettür giyimide oldukça yakından takip ediyor. İsraftan uzak tam bir alışveriş çılgını olduğunu söylüyor ve kıyafetlerinde uyum sağlamayı çok seviyor. Tesettür giyim ile alakalı buluşmalarında takipçisi olan blogger kendi içeriğine yakın paylaşımlarda bulunan bloggerlarla da sürekli iletişim halinde. Bloggerların en büyük özelliğide bu olsa gerek; bir aile gibi olmak.

Tesettürün bir aşk ve bu aşkıda doyasıya yaşamak isteyenlere dair herşeyi blogunda paylaştığını söyleyen biritesetturdemodamidedi.blogspot  sizleride takipçisi olmaya davet ediyor..

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>