Tesettür Kombinlerinde İpek Şal Eşarp İle Kolaylık

01 Nisan 2012

Şık giyinmek özen ve emek ister. Belki  kıyafetlerimizi çok güzel kombinleyebiliriz ama bu kombin ile aynı zamanda şık olabilmek yani o şıklığı yakalayabilmek çokta kolay değildir. Hele de bu tesettürlü bayanlar için bir hayli zordur. Daha fazla aksesuar kullandıkları için daha ince ve güzel düşünmeleri gerek.

Son yıllarda özellikle 2011-2012 şal eşarp modelleri , tesettürlü bayanların kombinlerinde  adeta bir kurtarıcı niteliğinde imdatlarına yetişti. % 100 ipek ve bir çok renk seçenekleri olan şallar ön kısmı rahat şekil alabilen ve kaymayan özellikleri ile hem günlük hayatta hemde özel günlerde tercih edilen bir aksesuar oldu.

Bunun farkına varan bir çok eşarp markasıda müşterilerine şal eşarp modellerini değişik tasarımlar ile sunmak için rekabet halinde. Armine eşarp , bambu ağacından üretim şalları ile 2012 yaz sezonu için daha rahat bir ürün tercih etti.

Aker eşarp ise bunu daha değişik ürünleri ile takip etti; çift taraflı ipek şal ,ipek görünümlü şal ,lazer kesim şal vs.

Ama özellikle Armanda şal eşarpta tercih edilen marka oldu. %100 ipek şal eşarpları ve sunduğu renk seçenekleri ile tesettürlü bayanların beğenisini kazandı.

Hardal sarısı şallar,su yeşili, nar çiçeği, bej , somon ,zümrüt yeşili, mercan, benetton yeşili ,ceviz yeşili, oranj, taba ,koyu kiremit, deve tüyü, turkuaz, lila, mürdüm, füme, saks mavi ,vizyon ipek şal ve çift taraflı ipek şal eşarpları renk yelpazesinden bazıları.

Ve birde gümüş ipek şallar var ,bunlarda çok tercih edilenler arasında. Tesettürlü bayanlar tek renkten ziyade iki rengin şalda uyumlu kombinini daha çok seviyorlar. Çift taraflı ipek şallar böylece kıyafetlerine bir şıklık hemde aksesuar seçimlerindeki kararsızlığa iki rengide kullanarak bir çözüm sağlıyor.

Ve tabiki de şal eşarp kullanımının artması ile ipek şal ,lazerli kesim şal ,ipek görünümlü şal vb.çeşitlerinde hem şal modellerinin hemde şal eşarp bağlama modellerininde online olarak aranma oranı artış gösterdi.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>