Tesettür Kıyafetlerinde Kloş Etek Ve Yaka Tasarımları

17 Temmuz 2012

Tesettür giyim modellerinde artık alternatifler çoğaldı, bloggerlarda buna katılanlardan. Hem tesettür giyimi hakkında öneriler verip, kombin paylaşıp hemde bunun yanında kendi tasarımlarınada yer veren bloggerler var.

srpbykylmzr.blogspot.com blog bunlardan biri. Blogunda sunduğu tesettürlü kıyafet kombinleride çok beğenilen blogger bunun haricinde daha çok kıyafet tasarlamaktan, dikmekten büyük zevk alıyor. Özellikle tesettürlü kloş etek modelleri ve portatif yaka tasarımları çok beğeniliyor.

Yakalar artık kıyafetlerden ayrı olarak tasarlanarak farklı bir stil oluşturmada portatif bir giysi görevini görüyor. Sade bir tesettürlü kıyafet kombininize ilave ettiğiniz işlemeli özel bi yaka tasarımı ile ayrı bir şıklık kazandırabiliyorsunuz. Unutmayınki stil dediğimiz şey çoğu zaman ayrıntılarda saklıdır.

srpbykylmzr.blogspot.com bir başka özelliğide herşeyin bir geri dönüşümü olduğuna inanması ve bu güzel düşünce ile farklı şeyler tasarlıyor olabilmesi. Bu ayrıntıları farkedebilen bakış açısı  ile  tesettürlü olmayan kıyafetleride çok kolay ve kısa sürede tesettür giyimine uygun hale dönüştürür olmuş.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>