Tesettür Giyimde Özel Tasarım Tunikler

02 Ağustos 2012


Tesettür giyimde özel tasarımların ayrı bi yeri olmaya başladı. Tesettürlü giyinmek isteyen hanımlar tesettür giyim markalarını takip etmenin yanında daha çok kendilerine özel ürünlere sahip olmayı  talep ediyor.

Bunun içinde özel tasarımlar gün geçtikçe çoğalıyor. Butiklerin yanı sıra, tesettür giyim hakkında bilgi veren blog sahipleride artık kendi tasarımlarını sunuyor.

Zehrayla Tesettürde Trend  ismi ile  “tesetturdetrend.blogspot.com ” blog sahibi Zehra Uçarda blogunda kendi tasarımlarına yer veren bloggerlardan.

Tesettür modasında neler olup bittiğini takipçileri ile paylaşan blogger,  amacının bir tanesininde tesettürde trendin nasıl olması gerektiğini alternatif seçenekler ile takipçilerine sunmak olduğunu söylüyor.

Özel bir kurumda iki yıl tasarım eğitimi alan blogger şuan ise Beykent Üniversitesi Ekonomi okuyor.

Tasarladığı kıyafetler, özellikle tesettüre uygunluğu ve rahat kullanımı ile tunik modellerinde  beğeni toplayan bloggerın tesettür online alışveriştede kısa zamanda koleksiyonlar sunmasını ümit ediyoruz.

Çünkü tesettür modasında oldukça güzel renk uyumunu yakaladığına ve özgün tasarımlara imza attığına inanıyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>