SETREMS 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

08 Temmuz 2013

 

Setrems 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile gözlere yeni bir çekicilik daha kattı.Yaza ferahlık katacak renkleri
ve aynı zamanda şık seçimleri ile karşımıza çıkan setrems 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu son derece iddialı.

 

Tesettür elbise modelleri ile pardesülerindeki sade ve şık tasarımları, tuniklerindeki cıvıl cıvıl renkleri ile
kendini gösteren koleksiyon beğenilmeye değer..yaza uygun hafif renk tonlarıyla güneşin bunaltıcı yüzünü serinletecek
.Bu yıl setrems tuniklerinde kloş bir hava hakim.. bu havanın yanında tuniklerin rengarenk oluşu da onlara ayrı bir hava
katmış.Setremsin birbirinden harika ve renkli 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu başarılarıyla konuşulan huzur sokağı dizisi
-stil danışmanı – esra seziş tarafından da beğenilmiş ve kullanılmıştır.

Tesettür giyim markalarının seçkinlerinden olması her sezon çıkardığı koleksiyonlarla dahada çok anlaşılıyor. Hem modern kesimlere hemde ferracelerde kullandığı gibi geleneksel motiflere tasarımlara yer veriyor. Bu sezon en çok göze çarpanlardan biride koleksiyonunda asimetrik kesim tasarımlara yer vermesi.  Her yaş grubuna hitap eden parçaları muhakkak mevcut. Buda beğeni kitlesinin daha büyük olmasını sağlıyor.

Setrems 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda tasarım tuniklere oldukça yer vermiş. Pantolon üzeri kullanım için uzun gömlek ve tunik modelleri siyah beyaz kırmızı renk üçlemesi dahil bir çok renk seçenekleri ile koleksiyonda yerini almış.

Günlük şıklığı hedef edinen marka tesettür elbise modellerinde de oldukça geniş bir yelpazeye sahip.Hanımların rahat edebileceiği tarzda boyun ve kol bilek kısımlerı kapalı ayrıca serin tutan kumaşlardan tasarlanmış. Eteklerde vazgeçilmezler arasında ve sayı olarak belkide tunikten sonra en çok olan ürün. Tüm bu tasarımlarda tabikide renkler çok önemli ve setrems bunu çok iyi yansıtmış. Özellikle mavi , beyaz, sarı, pudra, kırmızı koleksiyona rengini verenlerden.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>