Tesettür Giyimde Moda Renkler

21 Mart 2012

Saflaşma Ve Sadeleşme Yılı-2013

Ünlü trend tahmincileri  moda renkleri 2013 için flu ve uçuk tonlar olarak belirledi. 2012’de neon renkler vitrinlerde yer alırken, bir sonraki yaz beyazlar, griler ön planda olacak.

Modanın yeni simgesi ; sadeleşme. Bu aynı zamanda makyaja, aksesuarlarada yansıyacak, daha doğal , duru makyajlar kullanılacak.

Aynı zamanda bu sadeliğin , flu renklerin yanında bol giyinmekte trend. Aslında 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonlarına baktığımızda tesettür giyimde 2013 ün tesettür giyim modasının sinyalleri veriliyor. Aker giyim bol kesimlerle bunun bir örneği.

 

Geçen yılın modası pudra pembesi bu yıl koleksiyonlarda azalmış durumda. Tuğba & Venn giyim neon renkleri tuniklerde, eteklerde, pardesülerde vs. çok kullanmış. Kayra giyim ise daha çok hardal sarısı ile beyazı harmanlayarak koleksiyonunda yansıtmış.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>