Modern Çizgilerle Asilliği Konuşturan Tasarımcı; Kuaybe Gider

14 Ağustos 2013

 

Modern çizgilerle asilliği konuşturan tasarımcı; Kuaybe Gider

 

 

Tesettür Giyim’de kendine has tarzıyla insanların beğenisini toplayan, asilliği en güzel biçimde yansıtmış olan bir tasarımcı Kuaybe Gider.

 

Manisa doğumlu olan tasarımcı ilk ve ortaöğrenimini Turgut Özal ve Betül Kolejlerinde tamamladı. Lisans öğreniminin ardından çok sevdiği moda tasarıma adımlarını atan Kuaybe Gider, İTKO-ARGE MODA Okulu’nda Moda Tasarımı eğitimi alarak matematiği görsellikle buluşturdu… 2011 yılında KUAYBE GİDER olarak ilk atölyesini kurdu ve tasarımlarını sergiledi.

 

Tasarımcı, güzelliği ve örnek anne kişiliğiyle de dikkatlerden kaçmıyor. Tesettür Giyim’de tek tip tercih edilen kıyafetlerin aksine, şıklık ve asilliği yansıtan değişik tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.

Özeliklle tesettürlü genç bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan tasarımcının hazırladığı kıyafetler ; bunların başında tabiki tesettür elbise modellerine örnek olabilecek bir hayli kapalı ve vücut hatlarını belli etmeyen tasarımlar genç kızlarımızın beğenisini  topluyor.

 

 

Tasarımcı, kıyafetlerde her zaman sadeliği yansıtıyor. Sadeliğin yanında  hem tesettür elbise modellerindeki kumaş seçimleri ilede kalite ve rahatlığı bir arada sunmaktan asla taviz vermiyor. Bu yönüde müşterilerinin memnuniyetini her geçen gün artırıyor. Mavi ve siyah renginin birlikte oluşturduğu muazzam görüntü genç hanımların beğenilerinde haklı olduğunu gerçektende ortaya koyuyor.

 

 

Kuaybe Gider’in yüksek bel volanlı soft renklerle adeta zarifliği temsil eden balık etekleri hoş kombinlerle gözler önüne seriliyor.

 

 

Çan eteği yarasa kol bluz ile kombinleyen Kuaybe Gider, tasarımlarında rahatlık ve şıklıktan yana… Son zamanlarda artış gösteren tesettür online alışveriş sitelerinde de artık hazır giyim ürünlerinden ziyade tasarım ürünlerde satışa sunulmaya başlandı. Tasarımcı da, özel günlerde tercih edebiliceğiniz 2013 yeni sezon şık tasarımlarını online alışveriş sitesinde takipçilerine sunuyor.

2 Yorum

 1. ayşe nur

  25 Ekim 2014 at 14:48

  Yazının başındaki nar çiçeği elbisenin fiyatı nedir

  • admin

   31 Aralık 2014 at 21:27

   Malesef sitemizde satış yapılmamaktadır sadece tanıtım amaçlı ürün paylaşmaktayız, ürün fotoğrafın bulunduğu sayfada ismi geçen tasarımcıya aittir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>