Lazer Kesim Şallar İle Tesettürde Şıklık

14 Nisan 2012

Tesettür giyiminde her açıdan birçok yenilik oldu. Tasarımlarda olsun renklerde olsun daha modern çizgiler takip edilerek modaya ayak uyduran bir tesettür giyim sektörü oluştu. İşte bu yeniliklerden en barizide tesettür giyimindeki aksesuar olan eşarpta meydana geldi.

Yeni sezonda şal eşarp kullanımının artması ile şal eşarp modellerinde de  alternatifler üretilmeye başlandı. İpek şal eşarpların püsküllü, püskülsüz modellerinin yanında ; özel günlerde tesettür abiyede ve hatta günlük yaşamda şık olmayı tercih eden tesettürlü bayanlar için lazer kesim şallar üretildi.

Lazerli kesim şallarda janjanlı şifon, fransız şifon, ipek saten, krep ipek gibi kumaşlar üzerine farklı desen uygulamaları ile çok şık görüntü sergilendi.

Karamel, gümüş, vişne, saks mavi, haki, nar çiçeği, hardal sarısı, nefti, füme, su yeşili, zümrüt yeşili, pudra pembesi, gece mavisi, lacivert vb . renk cümbüşününde eklenmesi ile lazer kesim şallar hem deseni hemde rengi ile tesettürde şıklık üzerine şıklık katmakta.

 

Lazer kesim şal modellerinin  hem düzgün duruşu hemde parlak görünümü, tiril tiril oluşu tesettürlü bayanların beğenisini kısa zamanda kazandı.

Ve özellikle 2012 yeni yaz ve kış sezonunda leopar desen tesettür kıyafetlerinde , çanta, ayakkabılarda unutulmadığı gibi şal eşarpta da kullanımı unutulmadı.

Leopar desen  bütün olarak değilde bir kesit ufak bir detay olarak siyah ve diğer renkler ile karma şekilde lazer kesim şallarda uygulandı.

Lazer kesimli şallarda kullanılan renk seçenekleri, farklı desenler ,farklı kumaş çeşitleri ve özellikle leoparın kullanımı modanında yakından takip edildiğini gösteriyor.Böylece tesettür abiyelere hatta günlük kıyafetlerdeki ufak leopar desen ayrıntıları ile ayrı bir şıklık katılmış oluyor

Bir Yorum

  1. deniz

    18 Eylül 2012 at 14:27

    bayıldımmm

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>