Kayra 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu : Kelebekler

29 Mart 2013

Kayra Giyim,  hanımların hem günlük ve hem özel olarak tesettür giyimde kullanabilecekleri pek çok alternatif sunmakta. Kelebekler ismini verdiği 2013 ilkbahar-yaz sezonu koleksiyonunda da renk ve tasarımlarındaki titiz seçimleri ile tesettür giyim markalarının arasında ilk sıralardaki yerini koruyor.  Hanımlar için en önemlisi zarif giyinmek ve bunun yanında rahat hareket edebilmektir. Kayra Giyim , bu ihtiyacı oldukça fazla karşılıyor ve bu sayede hanımların tesettür giyim modasını takip edebilecekleri markaların başında geliyor. Kumaş kaltesinde ,tasarımda , renk seçiminde olsun öncelikle tesettürlü hanımların kullanım rahatlığını düşünerek adım atıyor. Bu sezonda  ekru,pudra ,mint, narçiçeği gibi pastel tonlarda renk seçimi yaparak baharı tasarımlarına yansıtmış durumda.
Kayra 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ; kelebekler misali uçuşan kumaşlar ile tasarlanan kıyafetlerinde bahar esintisini ve ferahlığını bizlere hissettiriyor. Tül  ve dantel karışımı etekler, sırt detaylı ceket modelleri , bu yazında vazgeçilmezi peplum detaylı yelekler, tesettür abiye modelleri  Kayra ‘nın koleksiyonunda yer alan tasarımlardan bir kaçı. Dünya trendlerinden çizgi,puantiye ve karakteristik desenlerede koleksiyonunda yer verirken giyim kültürümüzü çağdaş yorumları ile harmanlıyor. Buda hanımlara hem dünya trendlerini üzerlerinde taşıyabilme hemde tesettürün çizgilerinden ödün vermeme imkanını sağlıyor. Sıcak havalarda tiril tiril kullanıma uygun kumaşlardan üretilen tasarımlarıda hanımların en çok yüzünü güldüren bir diğer tarafı.

Kayra , herzamanki gibi özel gün ve davetlerinizde kullanabileceğiniz kıyafetler konusunda da iddialı. Danteller, şifonlar , ipek satenler ve taftalarla tasarlanmış tesettür abiye modelleri hem göze hem ruhunuza hitap ediyor.

Beğeni ile takip edilen Huzur Sokağı adlı dizide sponsor olan Kayra Giyim, Şükran karakteri ile tesettürlü bayanlar arasında fenemon haline geldi. Artık her bölümünü dikkatlice izleyen hanımlar Şükran karakterinin dizide kullanmış olduğu kayra giyimin ürünlerini talep eder oldu. Özellikle tesettür elbise modelleri, trenchcoatlar ,pardesüler ve kayra ipek şalları en çok talep edilen ürünler arasında.

Bu yaz kelebekler gibi rengarenk,cıvıl cıvıl süzülen zarif hanımların tercihi Kayra olacak…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>