Armanda İpek Şal Kalitesi

22 Nisan 2012

2011-2012 kış ve yaz sezonunda şal eşarp kullanımı oldukça çoğaldı. Tabiki bununla beraber şal eşarpta kalitede aranmaya başlandı. Armanda ipek şal kalitesi ile kısa sürede tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen ipek şal eşarp markası oldu.

Kışlık ve yazlık ipek şal seçenekleri olan Armanda, müşteri memnuniyetini öncelik aldığı için tesettürlü bayanların en çok talep ettiklerinden şık görünüm ve bundan ziyade kullanım rahatlığını onlara sağladı.

Kışlık şal eşarp modellerinde ipek oranını daha az tutarak kışın soğuk havasında sıcak tutan ve kaymaz özelliği kullanımı kolaylaştırdı.

Yazlık şallarda ise Armanda % 100 ipek oranını yüksek tutarak yazın sıcak havasında terletmez, serin tutan , kaymaz ipek şallar üretti. Kroren şallarıda bunlardan .

Renk seçenekleride oldukça fazla ;pudra pembesi, su yeşili, vazgeçilmez saks mavisi, hardal sarısı, altın sarısı ve özellikle çift taraflı ipek şalları..

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>