Alvina 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

30 Ekim 2012

Alvina 2012-2013 sonbahar- kış kreasyonu birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ceket modellerindeki zarafetin gözden kaçması mümkün değil. Minyon kesimler, modelin bütünlüğü içinde şıklığı tamamlayan detaylar, küçük tutularak farklılaştırılmış yakalar hemen göze çarpıyor. Ceketlerde manşet kullanımı oldukça yerinde. Düğme ve aksesuarların uyumu şıklığı pekiştiren diğer unsurlar.

Pardösü tasarımları da oldukça şık. Kesim açısından dar kesim sevenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek modeller, renk geçişleri ve küçük eklemelerle beğenilere sunuluyor. Omuzları kapsayan cepken detayı yeni bir trend oluşturacak gibi. Klasik modellere hafif tonda spor havası katan bu detay, giyeceklerinizden sıkılma sürenizi uzatacağa benziyor.

Ayrıca şunu da ifade etmek gerekiyor ki Alvina’nın çekim kombinleri çok başarılı. Renk uyumu, desen geçişleri, tonların oluşturduğu hareket ve ritim gözden kaçacak gibi değil. kaliteli kumaş seçimi ile göze ve gönle hitap eden tarzda tesettür giyim kıyafetleri sunumlarıyla gözleri kamaştırıyor.Bırbırınden şık kıyafetleri geleneksel değerlerimize uygun şekilde yorumlayıp tasarlayarak beğenilerinze sunuldu.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>