Âlâ Dergi Hanımefendilerin Dergisi

30 Haziran 2012

Âlâ Dergi, güzel yaşam tarzını benimseyenlerin rehber niteliğindeki dergisi. Birçok içerik bulunduran derginin mahiyeti, fikir vermeyi amaçlayan önerilerden oluşuyor. Tesettür giyimine sahip firma yöneticileri ,modacılar ve bayanların rağbetinin çok olduğu kişiye özel tasarım yapan  butiklerin sahipleri ile röportajlar, son zamanlarda tüketici ile üretici arasında internet üzerinde köprü olan bloggerların blog tanıtımları, trend olan renkler ve stiller hakkında öneriler, aktüel konular hakkında yazılar ve okuyucunun en memnun kaldığı kısım yani kendisininde bu bölümde yer aldığı sokak çekimleri :) ve daha birçok içerik bulunduran  Âlâ Dergi okurları ile  her ayın birinde buluşuyor. Tesettür giyiminede oldukça yer ayıran dergi bunun içinde tabiki modadan yararlanıyor. Fakat tesettür kıyafetlerini modaya uydurmaktan ziyade modanın detaylarını tesettür kıyafetlerinde kullanmayı tercih ediyor. Böylece Tesettür ve Moda kelimesi arasındaki tartışmayı bir nevi kaldırmış oluyor ve modayı amaç değil araç olarak benimsiyor.

Âlâ Dergisi, tesettür giyimindeki incelikler ile kadınların tutkusu olan şık giyimin sırrını “Sade ve Şık”  olarak belirliyor. Tesettürlü bayanlara aynı zamanda alternatif stil önerileri veren yazılar ve kombinlerde bulunuyor. “Fark edilmek için giyiniyorsanız o modadır, giyince fark ediliyorsanız o stildir.” fikrine binaen verdiği stil önerileri ile stil sahibi tesettürlü hanımlara rehber oluyor. Sizde güzel yaşama dair öneriler almak istiyorsanız her ayın birinde Âlâ Derginizle buluşun. Sayfalarında gezerken ayırdığınız vaktin, kendinize ayıracağınız en güzel dakikalar olacağından emin olun :)

 

3 Yorum

 1. yasemin

  17 Aralık 2012 at 09:27

  mrb.ala dergisi kapak fotolarındaki sarı pullu etekli sanırım temmuzda çekilmiş bunu almak mümkün mü satılıyor mu?

 2. banu

  11 Ocak 2013 at 11:56

  haziran 2011 üzerindeki abiyeyi nerden bulabilirim

 3. sema

  03 Haziran 2013 at 06:34

  Temmuz 2012 dergisi kapak resmi olan sari pullu etekli kiyafetin fiyati nedir nerden ulasabilirim?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>