Ahudem.com | Türkiye’nin İlk ve Tek Muhafazakâr Yaşam Rehberi Sınırları Zorluyor !

08 Ağustos 2012

Günümüzde tesettürlü bayanların modaya epey bir ilgi duyduğunu görüyoruz. Son dönemde büyük bir beğeni toplayan trend sitelerinin benzeri muhafazakârlar için kuruldu. Tesettür modası artık bir başörtüsü ve pardesüden ibaret değil…

Eşarbı, aksesuarı, gözlüğü, giyimi, ayakkabısı ve iç giyimi derken moda dünyasında hızla yükselen yeni bir yaşam biçimi artık.

Dünyaca ünlü markaların bile koleksiyonlarıyla dahil olduğu bu kulvar, sanal âlemde de yerini aldı. Muhafazakâr yaşamın bayanları; günümüz tesettür modasını artık internet sitelerinden takip ediyor. Ve bunların başını Ahudem Çekiyor.


Sizler için Ahudem Genel Yayın Yönetmeni Kerem ATAR ile Çok Keyifli Bir Röportaj Gerçekleştirdik. Gelin Hep Birlikte Son Zamanların EN Çok Arananları Arasında Yer Alan ‘Ahudem’i Çok Yakından Tanıyalım.
*Bize Biraz Ahudem’in Kuruluşundan Bahsedermisiniz?

Ahudem aslında çok yeni sayılmaz. 3-4 yıllık bir geçmişi var. Fakat günümüzde artan tesettür modası, Ahudem’in canlanmasına neden oldu..

Ekip 5 kişiden oluşan çekirdek bir aile gibi. Ama bu ailenin asıl özelliği ekibin her üyesi kendi alanında çok başarılı olmaları. Kısacası moda editörü, mekan editörü bu işin üstadlarından.

Ahudem’in kurucusu Kerem Atar. İsmini pek çok görsel ve basılı mecrada duyduğumuz, genç ve başarılı bir koordinatör. Ahudem’in Genel yayın Yönetmenliğini ise Esra Tahta üstlenmiş. İstanbul/Fatih’te çok büyük işlere imza atan bu aile, internette şimdiden ilk sıralara yerleşmeye başladı bile.

*Genelde Ahudem Sadece Tesettür Modası Olarak Biliniyor. Ama Baktığımızda Gerçekten Çok Geniş Bir Haber Yelpazesi Mevcut.

Evet genelde ilk bakışta tesettür modası olarak akla geliyor. Ama Ahudem’e genel olarak bakarsak; 2012 Tesettür Modası, Anne ve Çocuk Sağlığı, Güzellik-Bakım, İstanbul’un EN Gözde Alkolsüz Mekanları, 2012 İslami Tatil Merkezleri-Otelleri ve Düğün Rehberleri de  yer alıyor.

İstanbul’un En Gözde Alkolsüz Mekan Rehberi !
Nereye Gitmeliyim, Ne Yapmayalım Sorularının Cevabı Onlarda Saklı!

*Son Zamanlarda En Çok Arananlar Arasında Olduğunuzu Görüyoruz.  Ahudem’in Diğer Sitelerden Farklı Olarak Türkiye’de Çok Büyük Bir Açığı Kapatacak ‘Alkolsüz Mekan Rehberi’ nin Tek İsmi Olarak Karşımıza Çıkıyor.
Ahudem’in asıl özelliği İstanbul’daki alkolsüz cafeleri ve restaurantları aynı bir rehberde toplaması. Günümüzde çok büyük bir avantaj aslında bu. Muhafazakâr kesimin epey bir ihtiyacı olacağı kesin.

Daha Bitmedi ! Buyurun Size 2012 Düğün Rehberi!
*Ahudem’in Neden En Çok Arananların İçinde Olmasının Nedeni Belli… 2012 Yazının Son Projesi! İslami Düğün Rehberi…
Bu ekip size çok başarılı demiştik. İşte beklenen ve gerçekten çok büyük bir eksiği kapatan bir husus.

Yaz aylarında harika bir boğaza nazır kır düğünü yapmak istiyorsunuz. Ya da daha kaliteli ve daha ciddi bir tarihi mekanda evlenmek istiyorsunuz. İşte size çok güzel mekan ve öneriler sunan Ahudem.com!

Genel Yayın Yönetmeni
Kerem ATAR

www.ahudem.com

www.facebook.com/ahudem

www.twitter.com/Ahudem_