2012 Tesettürde Etek Modelleri

31 Mayıs 2012

Tüm kumaş uzun etek modellerinin devamını görmek ve satın almak için buraya tıklayınız.

 

2012 tesettürlü kıyafet modellerinde bir çok değişik tasarımlar,  renk seçimleri ve aksesuarlar oldu. İşte bu değişikliklerden biride etekler. Kapalı etek modellerinde bu sezon trendler maksi etek, tütü etek, kiloş parçalı etek gibi uzun etekler yani bunların mümkün olduğunca ayakkabı topuğunuda kapatacak yere kadar uzunlukta olması daha moda.

tesettur_etek_kapali_uzun_maksi_tutu_model444

Bu tesettür etek modellerinde en büyük özellik rengarenk ve uçuşan kesimli  bir tasarıma sahip olması. Neredeyse her tesettür markasında bu şifon , pileli yada pilesiz maksi etekleri görmek mümkün.

tesettur-etek-model

Muhakkak uzun maksi bir eteği gardrobunuzda bulundurmalısınız;  gündüz babetle gece topuklu ayakkabıyla kombinleyerek iki yönlü kullanıma hazır bir kıyefetiniz olur.

tesettur-etek-modeli-77

Maksi eteklerde durum böyle iken yani her markada bulma imkanınız varken tütü uzun eteklere özel dikim ile sahip olabilirsiniz.

tutu-etek-model-66

Bir kaç tesettür marka hariç,  bildiğim kadarı ile Tuğba&Venn’ de tütü etek modelleri bulmak mümkün . Ama dediğim gibi genelde tütü etekleri özel tasarımlar yapan butiklerden temin etmek gerek.

Tesettürlü bayanlar tütü etekleri günlükten daha çok abiye olarak kullanıyor ; bir nişan merasimi , söz yada okul mezuniyet balosunda düz renk kumaş seçenekleri ile oldukça çok tercih ediliyor.

uzun-maksi-tutu-etek-modeli-01

Şık ve tatlı bir kombine sahip olmak için en güzel seçim, kombininizin anahtar parçası  tütü eteğiniz olucaktır :)

uzun-maksi-tutu-etek-modeli-02

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>